Uređujemo prostor škole

19 sij, 2024

Učenici trećih razreda 18. siječnja 2024. udružili su se kako bi složili novi namještaj za prostor škole.

Samostalno su, uz nadzor knjižničarke i školske psihologinje, složili kauče, police i stalke za cvijeće. Ovaj smo namještaj nabavili u sklopu projekta “Velik sam bio dok sam bio dijete”, koji financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja kroz financiranje preventivnih projekata osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2023./2024.

Cilj je zajedničkim radom urediti zone odmora za učenike u Školi da bi se doprinijelo ugodnijoj fizičkoj okolini Škole te da bi se učenicima omogućio prostor za zajedničko druženje tijekom odmora i “šupljih” satova.

Iz tog razloga, našem uređenju nije kraj. Čeka nas još sadnja cvijeća, bojanje zidova i izrada interaktivnih materijala.

Učenici se vesele novom prostoru, a mi se veselimo njihovom veselju!

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.