U našoj se školi prvi put odigrao PUB kviz!

16 velj, 2024

Održao se 15. veljače u holu naše škole. Glavni zadatak timova bio naći najmanje tri od najviše pet prijatelja koja bi se željela natjecati sa drugim učenicima te osmisliti zanimljivo ime za svoju ekipu.

Voditelji Danijela Marinčić i Gabriel Lenička uveli su nas u pravila PUB kviza. Bez Sofije Pelin i Dorijana Strgara ništa ne bi bilo moguće, jer su upravo oni uz stručno osoblje naše škole, radili na pitanjima. Matija Špoljarić pomagao je u organizaciji zahvaljujući muzičkom angažmanu, dok je Gabrijela Debeljak ispravljala listiće za odgovore. Listića je bilo puno, čak 13 ekipa što je zajedno činilo 64 učenika naše škole. Ekonomistice su radile ono što najbolje znaju, a to su objave, plakati te uređenje prostora. Zasigurno smo se Lucija Biškić, Dora Purma i moja malenkost najviše zabavile u izradi.

Natjecateljski duh ispunio je prostorije naše škole kao i pobjednički uzvik timova koji su osvojili prve tri nagrade: treće mjesto zauzeo je tim “PLAVI”, drugo mjesto zauzeo je tim “ŠABANI” , a glavnu nagradu uzeo je tim “KONDOR”.

Iako je ovo bio naš prvi Pub kviz, isto tako znamo da neće biti posljednji. Zahvaljujući knjižničarki Martini i psihologinji Heleni ovaj je kviz povezao prijatelje i školu učinio ljepšim i zabavnijim mjestom.

Fotografije pogledaj na našim društvenim mrežama!

Do sljedeće godine,
možda ćeš tada znati još više.

Tekst napisala: Ana Marija Mašić, 4. d